Cutlery
Broneeri külaliskorter
Broneerima
Icon
Külaliskorterid
Sinu ettevõtte isiklik hotellituba koos kõigi luksuslike lisateenustega. Sinu enda Tallinna esindus, kus on tasuta parkimine ja kiired ühendusteed iga linnaosaga. Sinu enda valik, kas ööbid meie juures ise või on Väo Keskuse külaliskorter lisaväärtuseks Sinu klientidele ja äripartneritele, asudes keset Harjumaa üht olulisemat liiklussõlme. Igal juhul kuulub meie külaliskorterite klientidele igapäevane tasuta jõusaalikasutus ja mõnusad saunaõhtud.

Väo Keskuse iga külaliskorteri detail on läbi mõeldud, et tagada maksimaalne kasutusmugavus ning külaliskorteri kompaktsus. Meie külaliskorterid on täiuslik kombinatsioon mugavusest ja kvaliteedist, mis teeb sellest esmaklassilise majutuse äriklientidele.

Väo Keskuse külaliskorterit saad rentida pikaaegselt (rendiperiood alates 3 kuud) soodsa kuupõhise hinnaga või lühemaks perioodiks (rendiperiood minimaalselt 1 kuu), makstes renti päevahinna alusel vastavalt enda või oma töötaja vajadustele.

Külaliskorteri pikaajaline üüriline saab majutada Tallinnas enda töötajaid hinnaga alates 21€/öö, millele lisandub käibemaks - nii mugavat, luksuslikku ja soodsat lahendust ei paku ükski teine majutusasutus Tallinnas.
Teenus Hind * /€
Koristus (ei sisalda voodipesu ja saunalina vahetust) 30,00
Voodipesu ja saunalina vahetus 20,00
Jõusaali kasutus hinna sees
Sauna kasutus hinna sees
Parkimine hinna sees
* Hindadele lisandub käibemaks
Saun
Soe saun on ideaalne viis pika tööpäeva lõpetamiseks. Külaliskorteritega käib tasuta kaasas võimalus muuta iga meilviibitud õhtu mõnusaks saunaelamuseks.
Jõusaal
Külaliskorterite kliendi jaoks kuulub paketti ka avarate akendega hommikupäikest tervitav jõusaal. Meie tõeliselt hubases ja hea energiaga tervisetoas ootavad Sind kardio-seadmed, vabaraskused ja võimlemisala.
Puhkenurk
Õdus ja hubane puhkenurk teisel korrusel pakub meeldivat lõõgastust pika tööpäeva järel.
13 min
13 min
15 min
16 min
17 min
26 min
Korduma kippuvad küsimused
Korterid
Plus Minus
Kas korterit saab enne broneerimist näha?
Korterifotod ning tutvustav brošüür on avaldatud kodulehel. Kui endiselt tunned, et soovid korterit näha, siis võta ühendust info@vaokeskus.ee ning lepime võimalusel aja kokku.
Plus Minus
Kuidas ma saan korterit broneerida lühemaks ajaks kui 1 kuu?
Korteri broneerimiseks lühemaks ajaks kui 1 kuu tuleb sul liikuda kas www.booking.com lehele ning seal otsingusse sisestada Väo Keskus või liikuda Bookingu lehele läbi Väo Keskuse kodulehel kuvatud lingi.
Plus Minus
Kuidas ma pääsen korterisse?
Igale külastajale genereeritakse unikaalne kood, mille abil pääseb klient korterisse.
Plus Minus
Kuidas toimub kuupõhine tasumine?
Kuupõhised arved väljastame iga kuu alguses ning need tuleb tasuda arvel näidatud pangakontole vastavalt maksetähtajale.
Plus Minus
Millised kõrvalkulud lisanduvad veebilehel kuvatud kuupõhisele hinnale?
Väo Keskuse külaliskorterite hinna sisse on juba arvestatud ka kõik kommunaalkulud.
Plus Minus
Kas korteris on olemas kõik kööginõud?
Kööginõud tuleb juurde tellida lisatasu eest broneerimiskeskkonnast ning neile rakendub kodulehel kuvatud hind. Nõude kasutamise eest makstud lisatasu ei kuulu rendiperioodi lõppedes tagastamisele.
Plus Minus
Kas korteris on olemas voodipesu?
Tekid ja padjad on olemas. Voodipesu saab juurde tellida lisatasu eest broneerimiskeskkonnast ning sellele rakendub kodulehel kuvatud hind. Nõude kasutamise eest makstud lisatasu ei kuulu rendiperioodi lõppedes tagastamisele.
Plus Minus
Kas maja reeglite järgimine on kohustuslik?
Kodulehel www.vaokeskus.ee avaldatud Väo Keskuse kasutusreeglid kuuluvad lepingu juurde ning nende järgimine on kõigile kohustuslik.
Plus Minus
Kas parkimine on tasuline?
Väo Keskuses on parkimine tasuta.
Plus Minus
Mida teha kui midagi läheb katki?
Kui midagi läheb katki, siis võta meiega ühendust aadressil info@vaokeskus.ee. Hindame igat juhtumit eraldi.
Plus Minus
Kas lemmikloomad on lubatud?
Väo Keskuses ei ole lubatud lemmikloomad.
Plus Minus
Kas ma saan ka kirju ja pakke tellida korterisse?
Väo Keskus ei vastuta kirjade ega pakkide eest, mis aadressile Lagedi tee 1 tarnitakse. Väo Keskuse töötajad ei võta klientidele saabunud kirju ega pakke vastu ega toimeta neid edasi. Klientidel ei ole õigust tellida omale pakke Väo Keskusesse.
Plus Minus
Kas ma saan korteri vabastada ka ennetähtaegselt?
Lepingu võib öelda üles 30-päevase etteteatamisega, kuid sul on õigus antud perioodil korterit edasi kasutada. Juhul, kui soovid lahkuda koheselt, kehtib 30-päevane etteteatamise tähtaeg ning selle perioodi eest tuleb ka tasuda.
Plus Minus
Kas enne lahkumist peab korteri koristama?
Eeldame, et tagastad korteri sama puhtana, nagu selle saabumispäeval said. Juhul, kui korter on pärast tagastamist koristamata või puudulikult koristatud, on meil õigus nõuda hinnakirjas avaldatud koristustasu.
Plus Minus
Kuidas ma saan korteri üle anda?
Rendiperioodi lõppedes pead korteri lihtsalt vabastama hiljemalt 12.00ks. Palun võta kaasa kõik oma asjad ja vii prügi välja. Me ei vastuta tuppa unustatud asjade eest. Meie poolne haldur vaatab hiljem korteri üle ja kui pretensioone ei ole, ongi rendiperiood sellega lõppenud ning tagastame Sinu poolt tasutud tagatisraha. Kui toas on tekkinud kahjustusi, mis ei tulene harilikust kulumisest ja kasutamisest, siis võtame Sinuga ühendust. Hindame iga kahjustust eraldi. Sellisel juhul võib tagatise tagastamine viibida seni, kuni kahjunõue saab hüvitatud.
Plus Minus
Kuidas ma saan lepingut pikendada?
Lepingu pikendamine käib samamoodi nagu broneerimine. Sina esitatud meile päringu, meie vaatame selle läbi ja vastame sulle. Lepingut pikendame sel hetkel kehtivate hindadega. Kui teatad 30 päeva enne lepingu lõppemist, et soovid lepingut pikendada, püüame Sulle tagada sama korteri vältimaks kolmist.
Plus Minus
Mis siis saab, kui mul on mingi mure või probleem?
Klient on kohustatud teavitama puudustest ning probleemidest koheselt nende ilmnemisel Väo Keskuse personali. Selleks tuleb pöörduda 1. korrusel paikneva tankla teenindusjaama töötaja poole või helistada infonumbril +372 53 235 041. Tankla teenindaja salvestab saabunud info ja edastab selle haldurile.
Lisateenused
Plus Minus
Milliseid lisateenuseid on võimalik Väo Keskuse külaliskorteri kasutajal kasutada?
Väo Keskuse külaliskorteri broneerimisel on võimalus ilma lisatasuta kasutada jõusaali ja sauna.
Plus Minus
Kuidas saab sauna kasutada?
Sauna kasutamiseks tuleb see lihtsalt broneerimiskeskkonnast lisateenusena tellida. Kuigi sauna kasutamine on klientidele tasuta, kütame sauna tellimuse alusel seetõttu, et säästa energiat. Tellimus tuleb vormistada hiljemalt sama päeva 16.30ks. Eraldi saab tellida nii meeste- kui ka naistesauna. Ühe kliendi poolt tellitud saun on vabaks kasutamiseks ka teistele klientidele.
Plus Minus
Milliseid reegleid tuleb järgida sauna kasutamisel?
1. Saunas on lubatud viibida inimestel alates 16 eluaastat. Noorematel on lubatud saunas viibida ainult koos täiskasvanud saatjaga.
2. Sauna külastaja vastutab ise oma terviseriskide eest.
3. Saunas ei tohi tarbida alkoholi.
4. Enne sauna kasutamist tuleb ennast pesta.
5. Saunas ei ole lubatud kasutada õlisid, mett, soolasid ja muid keha-ja näohooldusvahendeid.
6. Leiliruumis ei ole lubatud kasutada vihtasid.
7. Leili viskamiseks tuleb kasutada kuuma vett mõõdukas koguses, arvestades ka teiste saunas viibivate inimestega.
8. Leiliruumis tuleb kasutada istumisaluseid (paberist), mida saab sauna ukse kõrvalt.
9. Leiliruumis viibides tuleb hoida ust kinni.
10. Leiliruumist viimasena lahkudes tuleb kustutada sealt tuli.
Plus Minus
Kuidas saab jõusaali kasutada?
Jõusaali kasutamist ei tule ette broneerida – mine lihtsalt kohale ja treeni!
Plus Minus
Milliseid reegleid tulen järgida jõusaali kasutamisel?
1. Jõusaalis on lubatud viibida inimestel alates 16 eluaastat. Noorematel on lubatud jõusaalis viibida ainult koos täiskasvanud saatjaga.
2. Jõusaal on avatud 24h.
3. Jõusaal on mõeldud kasutamiseks Väo keskuse külaliskorterite kasutajatele.
4. Klient kasutab jõusaali ning treenib seal omal vastutusel. Tekkinud vigastustest või traumadest tuleb teavitada koheselt Väo keskust kas pöördudes restorani personali poole, tankla teenindusjaama töötajate poole või helistades selleks ettenähtud numbril.
5. Jõusaalis peab kandma puhtaid treeningjalanõusid, mida kasutatakse ainult siseruumides.
6. Jõusaalis ei ole lubatud viibida paljajalu, palja ülakehaga ega kanda lahtiseid jalanõusid.
7. Vabasid treeningraskuseid ei tohi tõsta treeningvahendite polsterdatud osale.
8. Üleriietes ja välijalanõudes ei ole lubatud viibida jõusaalis.
9. Jõusaali vara tahtlik rikkumine või varastamine tuleb hüvitada kliendil täies mahus vastavalt majutusasutuse poolt esitatud arvele.
10. Pärast treeningut on klient kohustatud puhastama enda poolt kasutatud treeningvahendid selleks ettenähtud puhastusvahenditega.
Plus Minus
Kas duši-ja riietusruumi võivad kasutada kõik korterite külastajad?
Duši-ja riietusruumi kasutamine on mõeldud kõigile sauna ja jõusaali kasutajatele.
Plus Minus
Milliseid reegleid tuleb järgida riietusruumi kasutamisel?
1. Riietusruum on mõeldud kasutamiseks Väo keskuse külaliskorteri broneerinud klientidele. 2. Riietusruum on avatud 24h. 3. Riietusruume tuleb kasutada sihtotstarbeliselt. 4. Riietusruumi sisenedes tuleb võtta välisjalanõud jalast. 5. Võimalusel tuleb kasutada riietusruumis ja duširuumis rannaplätusid. 6. Riietusruumi kappi jäetud asjad on külastaja enda vastutusel. 7. Riietusruumi kappi ei ole lubatud jätta pikemaks ajaks hoiule isiklikke asju. 8. Pesemiseks peavad külastajal olema kaasas enda pesuvahendid. 9. Duši- ja riietusruumis on keelatud raseerimine ja juuste värvimine. 10. Duširuumis tuleb kasutada vett mõistlikult ning säästlikkuse printsiipi jälgides. 11. Sauna või jõusaali minnes tuleb keerata riietusruumi kapp võtmega kinni. 12. Riietusruumist lahkudes tuleb kapi võti jätta kapi külge ning kapp avatud asendisse.